Získejte pasivní příjem v projektu Lidé Pomáhají Lidem

INVESTUJTE DO ZADLUŽENÝCH NEMOVITOSTÍ NAŠICH KLIENTŮ S VÝNOSEM 14 % P.A.

Investice do zadlužených nemovitostí s výnosem 14 % p.a.

Získáte:

Pro koho je ideální investovat v projektu LIDÉ POMÁHAJÍ LIDEM?

Pro každého kdo chce koupit za své úspory výhodně nemovitost, která mu bude přinášet zajímavý vedlejší pasívní příjem. Pro každého, kdo chce ochránit své finanční prostředky před vysokou inflací. A to:

Jak to funguje?

Podmínky registrace investora do portálu nemovitostí

Vyplňte, prosím, váš kontakt. Obratem Vám zavoláme. Budete-li mít zájem, odešleme vám Zprostředkovatelskou /registrační/ smlouvu. Poté co si smlouvu prostudujete a uzavřete ji s námi, vám budeme zasílat investiční nabídky.

Investiční nabídka „na klíč“ obsahuje:

Jediným vašim úkolem bude

Právní jistota

Spolupracujeme s desítkami advokátů po celé České republice. Pokud nemáte vlastního advokáta, doporučíme vám ho. Ten bude nezávisle hájit Vaše práva a postará se o:

Uvažuji o registraci, zavolejte mi

Vyplňte údaje níže. Obratem se Vám zavoláme zpět.

Vaše nejčastější dotazy

Co se stane, pokud nájemník/ budoucí kupující přestane platit nájemné?

Jakmile nájemník a budoucí kupující nezaplatí nájemné ve výši třech nájmů, zaniká mu právo na budoucí koupi nemovitosti a rovněž nájemní smlouva. V tom případě se stáváte vlastníkem bez omezení budoucí kupní smlouvou. Naše společnost Vám zajistí prodej nemovitosti a celý výtěžek z prodeje si ponecháte.

Když se stanu jediným vlastníkem nemovitosti, kdy budu uzavírat nájemní smlouvu s nájemníkem, kterého mi dodáte?

V den podpisu kupní smlouvy, budete uzavírat také nájemní smlouvu a smlouvu o smlouvě budoucí. To znamená, že nájemní vztah bude trvat od prvního dne vašeho vlastnictví.

Může se stát, že prodejem nemovitosti dojde ke krácení plnění neznámého věřitele, který mi v budoucnu soudně napadne mou kupní smlouvu s klientem a soud bude mít pak možnost zneplatnit mou kupní smlouvu?

Před podpisem kupní smlouvy vám doložíme lustraci Okresního a Krajského soudu, kde jsou vedené veškeré civilní i trestní žaloby, rozsudky, platební rozkazy i exekuce. Pokud nebude tento výpis bud bez záznamu, nebo nebude kupní cenou přímo uhrazen celý dluh, nabídku vám ani nepředložíme. Takže ne, toto se stát nemůže.

Co se stane, pokud nájemníkovi/ budoucímu kupujícímu zanikne právo budoucí koupě a nájemní vztah a nebude ochoten se vystěhovat?

Myslíme na všechno. Vzhledem k tomu, že nájemné je hrazeno na váš účet přes exekutorskou úschovu, při nezaplacení nájemného ve výši tří nájmů vystaví exekutor oficiální listinu o zániku nájmu a tuto listinu přiložíte soudu při podání žaloby o vystěhování. Soud nebude mít pochybností, že právo nájemníka zaniklo a nařídí ihned vystěhování. Po tomto nařízení vykonává vystěhování exekutor. Z praxe víme, že od podání žaloby do vystěhování se může tento proces protáhnout až na 9 měsíců. Toto ušlé nájemné si poté odečtete z výtěžku prodeje, který jste získali nad rámec garantovaného výnosu. V žádném případě zde neexistuje prostor pro riziko.

Jak prověřujete nájemníka z hlediska jeho schopnosti platit nájemné?

Lustrací z Okresního a Krajského soudu, doložením listin o příjmech, pořízením výpisu z registru exekucí.

Máte zájem o více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.